Personalo specialistų diena

Talentų pramonė 4.0

Lapkričio 27 d. 11 val.
Kaunas

Tradiciniu tampančiame renginyje - apie talentus įmonėse, įmonių dėmesį talentams, kaip įmonės augina talentus ir kaip talentai padeda augti įmonėms.

Renginio programa:
10.30-11.00 Dalyvių registracija.
11.00-11.15 Personalo specialistų dienos atidarymas.
11.15-12.15 „Novameta“ auginimo praktika. Mindaugas Jonuškis, UAB „Novameta“ direktorius
12.15-13.15 4P jaunųjų vadovų ugdyme: Pastebėti-Patikėti-Paskatinti-Padėti. Rasa Gavėnė, UAB FESTO DPC skyriaus specialių užduočių grupės vadovė
13.15-14.00 Pietų pertrauka
14.00-15.00 Darbuotojų ugdymo tendencijos įmonės augimui: Girteka patirtis. Laura Daučiūnienė, UAB „Girteka Logistics“ Vadybos akademijos vadovė
15.00-15.20 Pertrauka
15.20-16.50 Diskusijos grupėse:
 

1 grupė.
Personalas vadovo akimis.

Kas yra personalo valdymas – tuščias laiko gaišimas? Naudą ir apčiuopiamą grąžą teikianti veikla? Kaip pamatyti investicijų į personalo valdymą naudą? Koks personalas yra gamyboje? Kaip į gamybą pritraukti talentus ir kaip juos išlaikyti?

 

2 grupė.
Praktikos, padedančios pastebėti, auginti ir išlaikyti talentus.

Talentų „medžioklė“ nebeduoda rezultatų? Kai susikoncentruoji į medžioklę, pamiršti esančius įmonėje. Kaip pamatyti talentus įmonės viduje ir kaip juos auginti? Kokius įrankius naudoti jų augimui? 

 

3 grupė.
Kaip ketvirtoji pramonės revoliucija veikia darbuotojų ugdymą?

Kas keičiasi įmonių viduje didėjant skaitmenizacijai ir virtualizacijai? Kaip tai veikia darbuotojų ugdymą? Kaip ugdyti įmonei svarbius darbuotojų įgūdžius?

 

16.50 Renginio pabaiga, neformalios diskusijos

 

Registracijos anketa

Registracjia iki lapkričio 20 d.

Dalyvio mokestis - 115 Eur.
Iki spalio 5 d. - dalyvio mokestis 85 Eur.

Darbo kodekso naujovės 2017-07-01

Su naujojo Darbo kodekso įsigaliojimu nuo 2017-07-01 atsirado nemažai pokyčių įmonių personalo administravimo ir reglamentavimo srityje.

Mažiausiai, ką kiekviena įmonė privalo padaryti – peržiūrėti darbo sutartis, nes senojo pavyzdžio darbo sutartys nebeatitinka naujojo Darbo kodekso nuostatų.

Ką dar įmonės turi peržiūrėti, pakoreguoti, paruošti naujai? Priklauso nuo įmonės dydžio ir veiklos pobūdžio – gali būti net 18 būtinų dokumentų ir tvarkų. Rekomenduojame pradėti nuo darbo tvarkos taisyklių.

Turite klausimų? Skambinkite +370 698 77435, rašykite Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Įspūdžiai iš konferencijos "Kūrybingas mokytojas rytojaus mokyklai"

"Ateities darbo rinkoje klestės tie, kas išsiugdys robotams neprieinamas savybes: kūrybingumą, gebėjimą susitarti ir gebėjimą suvokti prasmę", sakė FITIN konsultantė Ruta Klimasauskiene.

"Chaosas nesusijęs su kūrybingumu, paneigė vieną populiariausių kūrybingumo mitų švietimo konsultantė Lidija Laurinciukiene. Naujos įžvalgos ir netradicinis požiūris į problemą gimsta tvarkos būsenoje. Kuo daugiau pasiruošiame kūrybos procesui, tuo kūryba yra veiksmingesnė.

Daugiau įspūdžių iš konferencijos "Kūrybingas mokytojas rytojaus mokyklai" mūsų partnerių - Kauno mokslo ir technologijų parko naujienose.

BZN start inovatyvių verslų konkursas

BZN start įtraukė FITIN neuromokslu paremtą personalo valdymo įrankį į moterų kuriamų inovatyvių verslų konkursą Business woman award'2017. Rungiamės paslaugų kategorijoje.

Palaikykite mus - kiekvieno Jūsų balsas svarbus!

http://ww.bznstart.lt/startupsWomen/display/142/FITIN

Dalinamės įspūdžiais iš Personalo specialistų dienos

Dalinamės praėjusios "Personalo specialistų dienos" akimirkomis - sudėjom į trumpą video.

Jei norite pamatyti daugiau nuotraukų - užsukite į FITIN FB paskyrą.

Ačiū visiems dalyviams už atvirumą, norą dalintis ir darbingą nusiteikimą. Džiaugiamės turiningai praleistu laiku, šiltais Jūsų atsiliepimais ir jau dėliojame planus sekančių metų susitikimui.

Už užfiksuotas renginio akimirkas dėkojame Tomui Toleikiui.

 

Copyright © 2017 http://www.fitin.lt. Visos teisės saugomos.