Tegu 2018-ieji bus metai, kai nustojote bijoti kalbėti viešai!

Didelė profesinės sėkmės dalis priklauso nuo to, kaip aiškiai ir suprantamai sugebame išreikšti savo mintis, kiek pritraukiame dėmesio savo idėjomis ir sugebame įkvėpti aplinkinius jų siekti. Viešojo kalbėjimo įgūdžiai yra ne mažiau svarbūs nei informacinių technologijų valdymas ar gebėjimas greitai analizuoti situaciją bei duomenis. Todėl jei šiandien vis dar jaučiatės neužtikrintai besiruošdami pranešimui prieš klientus, pasisakymui per įmonės susirinkimą ar tiesiog pokalbiui su vadovu – laikas imtis veiksmų.

Tegu 2018-ieji bus metai, kai Jūs nustojote bijoti kalbėti viešai!

Kviečiame į trijų dalių vakarinius viešosios kalbos mokymus, kuriuose išmoksite valdyti savo nerimą, suformuluoti stiprią žinutę ir valdyti auditoriją. Mažos grupės, daug asmeninio dėmesio būtent Jūsų įgūdžių stiprinimui.

Registruotis į viešojo kalbėjimo mokymus.

Pasiteirauti:
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
+370 697 77435

Kartu šv.Kalėdos šiltesnės!

Per šias Kalėdas linkime rasti daugiau laiko patiems brangiausiems: sau, draugams, artimiems žmonėms.

Juk kartu Kalėdos šiltesnės!
FITIN komanda

Personalo specialistų diena "Talentų pramonė 4.0"

Personalo specialistų diena "Talentų pramonė 4.0" praskriejo neįtikėtinu greičiu.

Ačiū dalyviams už šiltą ir turiningą laiką.

Ypatingas ačiū ir renginio pranešėjams - Novameta direktoriui Mindaugui Jonuškiiui, FESTO Lietuva DPC skyriaus užduočių grupės vadovei Rasai Gavėnei bei Girteka Logistics vadybos akademijos vadovei Laurai Daučiūnienie. Jūsų patirtis ir įžvalgos įkvėpė ir praturtino mus visus.

Renginio akimirkas rasite FITIN FB paskyroje.

 

Personalo specialistų diena

Talentų pramonė 4.0

Lapkričio 27 d. 11 val.
Kaunas

Tradiciniu tampančiame renginyje - apie talentus įmonėse, įmonių dėmesį talentams, kaip įmonės augina talentus ir kaip talentai padeda augti įmonėms.

Renginio programa:
10.30-11.00 Dalyvių registracija.
11.00-11.15 Personalo specialistų dienos atidarymas.
11.15-12.15 „Novameta“ auginimo praktika. Mindaugas Jonuškis, UAB „Novameta“ direktorius
12.15-13.15 4P jaunųjų vadovų ugdyme: Pastebėti-Patikėti-Paskatinti-Padėti. Rasa Gavėnė, UAB FESTO DPC skyriaus specialių užduočių grupės vadovė
13.15-14.00 Pietų pertrauka
14.00-15.00 Darbuotojų ugdymo tendencijos įmonės augimui: Girteka patirtis. Laura Daučiūnienė, UAB „Girteka Logistics“ Vadybos akademijos vadovė
15.00-15.20 Pertrauka
15.20-16.50 Diskusijos grupėse:
 

1 grupė.
Personalas vadovo akimis.

Kas yra personalo valdymas – tuščias laiko gaišimas? Naudą ir apčiuopiamą grąžą teikianti veikla? Kaip pamatyti investicijų į personalo valdymą naudą? Koks personalas yra gamyboje? Kaip į gamybą pritraukti talentus ir kaip juos išlaikyti?

 

2 grupė.
Praktikos, padedančios pastebėti, auginti ir išlaikyti talentus.

Talentų „medžioklė“ nebeduoda rezultatų? Kai susikoncentruoji į medžioklę, pamiršti esančius įmonėje. Kaip pamatyti talentus įmonės viduje ir kaip juos auginti? Kokius įrankius naudoti jų augimui? 

 

3 grupė.
Kaip ketvirtoji pramonės revoliucija veikia darbuotojų ugdymą?

Kas keičiasi įmonių viduje didėjant skaitmenizacijai ir virtualizacijai? Kaip tai veikia darbuotojų ugdymą? Kaip ugdyti įmonei svarbius darbuotojų įgūdžius?

 

16.50 Renginio pabaiga, neformalios diskusijos

 

Registracijos anketa

Registracjia iki lapkričio 20 d.

Dalyvio mokestis - 115 Eur.
Iki spalio 5 d. - dalyvio mokestis 85 Eur.

Darbo kodekso naujovės 2017-07-01

Su naujojo Darbo kodekso įsigaliojimu nuo 2017-07-01 atsirado nemažai pokyčių įmonių personalo administravimo ir reglamentavimo srityje.

Mažiausiai, ką kiekviena įmonė privalo padaryti – peržiūrėti darbo sutartis, nes senojo pavyzdžio darbo sutartys nebeatitinka naujojo Darbo kodekso nuostatų.

Ką dar įmonės turi peržiūrėti, pakoreguoti, paruošti naujai? Priklauso nuo įmonės dydžio ir veiklos pobūdžio – gali būti net 18 būtinų dokumentų ir tvarkų. Rekomenduojame pradėti nuo darbo tvarkos taisyklių.

Turite klausimų? Skambinkite +370 698 77435, rašykite Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Copyright © 2018 http://www.fitin.lt. Visos teisės saugomos.