Personalo specialistų diena

Atlygio architektūra ir dizainas: įmonių praktika kuriant veiksmingas atlygio sistemas

Lapkričio 23 d. 10 val.
Kaunas

Šiais metais renginyje - apie įmonių patirtis, kuriant ir diegiant veiksmingas atlygio sistemas.

Renginio programa:
9.30-10.00 Dalyvių registracija.
10.00-10.15 Renginio atidarymas
10.15-11.15 Atlygio sistemų diegimo praktika paslaugų įmonėse:
/10.15-10.45/ Bandymai supjaustyti pajamų pyragą: sąžiningai ar po lygiai? Vytenis Šidlauskas, UAB „Alliance for recruitment“ partneris
/10.45-11.15/ IT sektorius: ar atlyginimas yra svarbiausia? Jurgita Markevičienė, UAB „Helis LT“ personalo vadovė
11.15-12.15 Atlygio sistema gamybinėje įmonėje: kokią pasirinkti? Živilė Vaitkūnienė, UAB „Littelfuse LT“ atlygio ir papildomų naudų vadovė Europai
12.15-13.15 Pietūs
13.15-14.15 Tobula atlygio sistema. Misija įmanoma?! Sandra Savickienė, UAB „Lidl Lietuva“ personalo departamento vadovė
14.15-15.15 Rezultatais grįstas atlygis viešajame sektoriuje – tai įmanoma! Inga Černiuk, Susisiekimo ministerijos kanclerė
15.15-15.45 Pertrauka
15.45-17.15 Diskusijos grupėse:
 

1 grupė.
Darbo užmokesčio, atlygio ar motyvacinė sistema?

Neretai šios sistemos tapatinamos ar netgi painiojamos. Ką iš tiesų turėtume vadinti darbo užmokesčio sistema? Kada darbo užmokesčio sistema tapma atlygio sistema? Kaip atlygio sistema susijusi su motyvacine sistema? Ar atlygis – tik tai, ką gauname pinigais?

 

2 grupė.
Atlygio sistema gamybinėje įmonėje

Kaip nustatyti tinkamą atlygio sistemą gamybinėje įmonėje? Kokį atlygio mokėjimo būdą pasirinkti – už valandas, o gal pagamintus daiktus? Kokie atlygio sistemos elementai yra veiksmingi gamybinėje įmonėje?

 

3 grupė.
Veiksmingos atlygio sistemos sukūrimo ir įdiegimo iššūkiai

Kokia turi būti atlygio sistema, kad darbuotojai būtų patenkinti, o organizacija jaustų naudą? Kaip išvengti atlygio sistemos kūrimo, tobulinimo, diegimo klaidų?  Kaip sukurti atlygio sistemą, tinkamą konkrečiai įmonei?

17.15 Renginio pabaiga, neformalios diskusijos

Registracijos anketa

Registracjia iki lapkričio 20 d.

Dalyvio mokestis - 115 Eur.
Iki spalio 1 d. - dalyvio mokestis 85 Eur.

100 Lietuvos moterų, kuriomis didžiuojamės

Paskelbtas "100 Lietuvos moterų" sąrašas. Tai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirto projekto, siekiančio pažymėti 100 Lietuvos moterų, kuriomis Lietuvos žmonės didžiuojasi už jų talentą, lyderystę, profesinius gebėjimus ir pasiekimus.

Mūsų komanda didžiuojasi, kad šiame garbingame šimto Lietuvos moterų sąraše yra FITIN įkūrėja Rūta Klimašauskienė! 

 

„Tarp verslo vadovų ar savininkų moterų yra santykinai mažiau, nors tam nėra jokių objektyvių priežasčių. Toks projektas padeda griauti „stiklines lubas“, juo parodoma, kad tai įmanoma, tai normalu, – kalba vienas iš šimtuko atrankos komisijos narių, Kęstutis Šliužas, Telia Lietuva vadovas. – Nominančių pasiekimai tikrai įspūdingi. Tikiuosi, kad tai įkvėps nemažai jaunų žmonių, nes nuosekliai siekiant savo tikslo – nieko nėra neįmanomo.“

www.100lietuvosmoteru.com

 

Moters (r)evoliucija versle

Tradiciškai moteris rūpinosi namais, vaikais ir šeima. Nuo XXa. pirmos pusės šis tradicinis pasidalinimas vaidmenimis pradėjo stipriai keistis ir moterys ėmė dirbti įmonėse ir versle greta vyrų. Vis dažniau matome veiklias moteris, atsidavusias karjerai ir darbui, tačiau neretai visuomenė tyliai arba garsiai priekaištauja tokioms moterims, jog jos karjeristės, visiškai neskiria dėmesio šeimai ir yra labai egoistiškos. Bet jei moteris pilnai atsiduoda šeimai ir vaikų auginimui, visuomenės akyse ji tampa neveiklia namų šeimininke. Už šio stereotipų fasado slypi gausybė emocijų, vidinių konfliktų, džiaugsmų ir nusivylimų.

Balandžio 27 d. Verslo moterų tinklo organizuojamoje konferencijoje "Moteris versle" FITIN personalo verslo partnerė Rūta Klimašauskienė kviečia į diskusiją, kas iš tiesų slepiasi už verslios moters įvaizdžio ir kiek psichologinių jėgų kainuoja stereotipų keitimas.

Daugiau informacijos.

Kaip veiksmingai motyvuoti darbuotojus?

"Kaip elgiasi darbuotojai, jaučiantys, kad jų statusas (profesinis svoris) žemas? Ieško galimybių sustiprinti statusą kitose srityse. Štai taip atsiranda konkuravimas naujausiais telefono modeliais, laikrodžiais, automobilių markėmis ar dydžiais, o ypač – kompiuteriniais žaidimais. Kodėl kompiuteriniai žaidimai? Juose visada labai aišku, kur aš esu lyginant su kitais žaidėjais, kur aš esu šiandien lyginant su vakar, kiek taškų man trūksta iki kito lygio, ką man reikia padaryti, kad patekčiau į kitą lygį ir t.t. Kitaip tariant, kompiuteriniuose žaidimuose yra aišku, koks yra mano statusas ir ką turiu padaryti, kad jis pakiltų."

Kviečiame atsiversti sausio-vasario žurnalo Psichologija Tau numerį, kuriame mūsų personalo konsultantė Rūta Klimašauskienė dalinasi neuromokslu paremtomis įžvalgomis apie darbuotojų motyvaciją įtakojančius penkis dalykus - statusas (profesinis svoris ir vertė) yra vienas jų.

Copyright © 2018 http://www.fitin.lt. Visos teisės saugomos.