Personalo specialistų diena

Kaip prisitaikyti prie nuolat kintančių išorės reikalavimų ir vidinių organizacijos pokyčių? Ką organizacijose daryti su baziniais žmogaus poreikiais – pastovumu ir galimybe prognozuoti? Kur dėti emocijas ir jausmus – palikti namuose, kaip pataria vyraujančios vadybos nuostatos, ar „neštis“ į darbą ir jais dalintis? Kaip padaryti, kad vykstantys kultūros pokyčiai įtrauktų, o ne atstumtų darbuotojus? Kaip įmonės taiko naujausius neuropsichologijos atradimus darbuotojų motyvacijai sustiprinti?

Apie visa tai – vasario 21d. Personalo specialistų dienoje.

IKEA Industry Lietuva Plokštės gamyklos žmogiškųjų išteklių vadovė Nomeda Butėnaitė pasidalins daugiau, nei per 10-tį metų sukaupta patirtimi, ką reiškia įmonės kultūros pokyčiai darbuotojams ir kaip įmonės kultūra gali sustiprinti darbuotojų efektyvumą.

FITIN personalo valdymo konsultantė Rūta Klimašauskienė, pirmojo Lietuvoje neuromokslu paremto darbuotojų įsitraukimo ir motyvacijos tyrimo instrumento bendraautorė pasidalins organizacijų atvejų pavyzdžiais, kaip pagerėjusi darbuotojų savijauta įtakoja bendrą organizacijos rezultatą bei kiek kainuoja 30 proc. didesnis įmonės pelnas.

Swedbank“ personalo tarnybos vadovės Mildos Autukaitės daugiau nei 12 metų sukauptos praktinės įžvalgos apie šiuolaikines organizacijų struktūras ir jų poveikį darbuotojų (ne)efektyvumui, lyderystę ne tik kaip galios, bet ir kaip nuolankumo demonstravimą, bus vertingos ieškantiems naujų ir išradingų sprendimų darbuotojų motyvavimo srityje.

Konferencijos programa.

Konferencija vyks Kaune, viešbučio Europa Royale konferencijų salėje (Miško g. 11, Kaunas).

Dalyvio mokestis 96 Eur.
Užsiregistravisiems iki sausio 31 d. - 81 Еur.

Kviečiame dalyvauti! 

Registracija į renginį vyksta iki vasario 15 d.
Registracijos anketa

Daugiau informacijos:
tel. +370 698 77435
el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Copyright © 2017 http://www.fitin.lt. Visos teisės saugomos.